antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Втручання в роботу мобільної мережі потягло покарання на три роки

09/06/10
Вступив у силу вирок суду Суворовського району м. Херсон за кримінальною справою, порушеною Службою безпеки України стосовно двох громадян Росії, які несанкціоновано втрутилися в роботу мережі міжнародного мобільного телефонного електрозв’язку одного з українських операторів.

Як повідомили кореспонденту УНІАН в прес-групі УСБУ в області, слідством встановлено, що зловмисники перебували на території України з посвідкою на проживання і мешкали в Херсоні. В орендованих жилих приміщеннях зловмисники розмістили технічне обладнання і здійснювали заміну оригінальних номерів абонентів, які телефонували з іншої країни на телефонні номери, що належали українському оператору мобільного зв’язку, від якого телефонний дзвінок спрямовувався абонентам в межах України.

Протиправні дії «хакерів» призвели до порушення встановленого порядку маршрутизації, підробки та спотворення процесу обробки інформації мережі міжнародного мобільного телефонного електрозв’язку українського оператора, якому завдано шкоди на суму понад 90 тис. гривень.

Суд визнав винними громадян Росії за скоєння злочину, передбаченого ч.2 ст.361 (незаконне втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж) Кримінального кодексу України та призначив їм покарання у вигляді 3 років обмеження волі з іспитовим терміном 2 роки.

Також за рішенням суду комп’ютерне обладнання «хакерів» на суму 480 тис. гривень конфісковано в дохід держави.


Джерело: УНІАН

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: