" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Янукович забрав у Верховної Ради найпрестижніший кримський пансіонат

04/10/10
Один із найпрестижніших пансіонатів Криму "Гліцинія", який останнім часом перебував на балансі Верховної Ради, забирає собі Держуправління справами при президенті, пише "Дело".

Господарський суд Криму скасував рішення Лівадійської сільради від 29 січня 2009 року про видачу Верховній Раді свідоцтва на право власності на ялтинський пансіонат. Завдяки рішенню суду Держуправління справами знову стало господарем пансіонату, який займає 20 га дорогої землі в Криму. Половина території пансіонату - це пам"ятник садово-паркового мистецтва в Лівадії, решта - ботанічний заказник. На території "Гліцинії" розташовані більше 10 тис. кв. м житлових і інших приміщень.

Конфлікт навколо пансіонату "Гліцинія" має довгу історію. До 1997 року він перебував на балансі санаторію Верховної Ради "Нижня Ореанда". Потім його передали податковій адміністрації. У 2004-му Кабмін Віктора Януковича перевів "Гліцинію" в управління ДУСі, якою тоді керував Ігор Бакай. Після цього пансіонат був закріплений за Міжнародним центром "Артек", незважаючи на відстань між ними в 40 км. Пізніше Ігор Бакай дав право дитячому табору на відчуження пансіонату. Таким чином один із найпрестижніших пансіонатів на чорноморському узбережжі був проданий російському ВТБ Банкові. Вартість будівель і споруд здравниці в договорі купівлі-продажу була оцінена в 77,9 млн. грн. Російські ЗМІ тоді писали, що "Гліцинія" повинна стати однією з літніх резиденцій президента Росії Володимира Путіна.

ВТБ Банк встиг перерахувати України третину вартості здравниці, але зміна влади в країні порушила плани російського президента. Протягом 2005-2008 років українські суди за позовом тодішнього прокурора Криму Віктора Шемчука прийняли низку рішень, які визнали незаконним відчуження здравниці. Українську сторону зобов"язали повернути отримані з Росії гроші, а росіян - відмовитися від прав власності. Щоб повернути пансіонат під своє крило, в 2008 році Верховна Рада зі свого бюджету повернула ВТБ Банку 36,4 млн. грн.

Судді також погодилися відновити статус-кво 1997 року: повернути пансіонат "Гліцинія" на баланс санаторію Верховної Ради "Нижня Ореанда". Однак проти такого рішення запротестувало Держуправління справами. Адже протягом декількох місяців 2004-го "Гліцинія" перебувала в його управлінні.


Джерело: gazeta.ua

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: