antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Юлія Тимошенко: Уряд ініціює зменшення транспортного збору

02/02/09
Уряд пропонує внести зміни до Закону України «Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів». Про це повідомила Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко під час наради з питань визначення розміру транспортного збору.

Юлія Тимошенко відзначила, що раніше ухвалене рішення Уряду про збільшення податку з власників транспортних засобів мало торкнутися лише власників дорогих, престижних марок автомобілів, які є «предметом розкоші».

Проте, за словами Прем’єр-міністра, після доопрацювання законопроекту у профільних комітетах парламенту, народними депутатами були внесені зміни та доповнення, які зробили закон таким, що обмежує права середнього класу. «Я вважаю, що прийнятий абсолютно непридатний закон і він дуже сильно б’є по тих людях, які зараз потерпають, в тому числі, і від кризи», - наголосила Глава Уряду. Юлія Тимошенко повідомила, що в зв’язку з цим Уряд пропонує виправити помилки, які були допущені під час голосування у Верховній Раді.

Юлія Тимошенко зазначила, що Уряд звернеться до парламенту з проханням розглянути на цьому тижні зміни та доповнення до відповідного Закону. При цьому вона повідомила, що над внесенням змін до Закону «Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів», працювали фахівці Держкомпідприємництва, Ради підприємців при Кабінеті Міністрів і ці зміни спрямовані на суттєве зниження оподаткування власників транспортних засобів.

Так, згідно зі змінами, Уряд пропонує зменшити ставку податку при проведенні реєстрації, перереєстрації та чергового технічного огляду: з 75 до 20 грн. з 100 куб. см для автомобілів з об’ємом циліндрів двигуна від 2201 до 2500 куб. см; з 75 до 50 грн. для авто з об’ємом двигуна від 2501 до 3000 куб. см та з 120 до 80 грн. для авто, об’єм двигуна яких становить понад 3000 куб. см.

Крім того, у разі ухвалення цього законопроекту Верховною Радою, власники автомобілів, що використовувалися понад 8 років з об’ємом двигуна більш ніж 2,5 тисячі куб. см, сплачуватимуть лише 70% від встановленої ставки податку.


Джерело:
kmu.gov.ua
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: