antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Ющенко дав команду взяти відшкодування ПДВ під жорсткий контроль

10/11/08
Президент Віктор Ющенко доручив Державній податковій адміністрації, Державному казначейству і Державній митній службі створити координаційну раду для контролю за відшкодуванням ПДВ і розробки методології контролю за відшкодуванням податку.

Про це президент сказав на нараді за участю міністра фінансів Віктора Пинзеника, глави податкової Сергія Буряка і глави митниці Валерія Хорошковського, повідомляє Обком з посиланням на Українські новини.

Ющенко зазначив, що плани з відшкодування ПДВ у нинішньому році виконані за 10 місяців, тоді як ресурсів для відшкодування податку в останні 2 місяці недостатньо.

За 10 місяців, за даними президента, зібрано 38 млрд. гривень ПДВ, відшкодовано - 28 млрд. гривень, а ще підлягають відшкодуванню 11,8 млрд. гривень.

За словами глави держави, 249 підприємств ухиляються від сплати ПДВ, що призводить до щомісячних бюджетних втрат в обсязі близько 4 млрд. гривень.


Джерело:
Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: