antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Ющенко просить стягнути з Ахметова і Новинського майже 9 мільйонів

31/10/08
Президент Віктор Ющенко вимагає від силових структур підсилити боротьбу з суддями-корупціонерами, які незаконно звільняють підприємства та окремих громадян від податків.

"Я звертаюся до СБУ і прокуратури - ви повинні активно працювати по суддям, які ухвалюють такі рішення", заявив він на засіданні Радбез у п"ятницю, навівши декілька "волаючих прикладів".

Зокрема, президент розповів, що один суддя дав дозвіл інваліду на пожиттєве ввезення автомобілів без митних зборів, повідомляє "Українська правда".

"Цей інвалід - хай мене Бог простить - намагається незаконно, без митних зборів завести 118 автомобілів. У мене питання - де реакція СБУ чи прокуратури?", - обурився Ющенко, додавши, що в числі цих автомобілі є "Порше", "Лексус", "Субару", "Мазда" тощо.

"Мені цікаво подивитися в очі цьому судді - скільки треба заплатити за формулювання "довічно звільнити від сплати податків", - зазначив він.

Президент також згадав про інших суддів у Києві та Полтавській області, які всупереч рішенню Конституційного суду та закону звільнили комерційні фірми від сплати податків.

Також він навів приклад Мекеєвського металургійного комбінату, який домігся судового рішення про звільнення від сплати 8,7 мільйонів гривень митних зборів.

За словами Ющенка, прокуратура оскаржила це рішення. "Олександре Івановичу, дай вам Бог, щоб ви виграли, бо Макеєвський металургійний комбінат - не найбідніше підприємство в Україні", - звернувся президент до генпрокурора Олександра Медведька.

Як відомо, Макеєвський меткомбінат входить до холдингу "Метінвест", власниками якого є Рінат Ахметов і Вадим Новинський.


Джерело:
Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: