Сьогодні, 20 вересня, о 15:00 членами Антирейдерського союзу підприємців України було проведено пікетування Секретаріату Президента." />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


„Ющенко - так! Йде рейдерський захват!”

20/09/07

Сьогодні, 20 вересня, о 15:00 членами Антирейдерського союзу підприємців України було проведено пікетування Секретаріату Президента.

Більш ніж 200 чоловік з прапорами та транспарантами рухались вулицею Банковою до Секретаріату. Але пройти під самі стіни Президентського палацу не дозволив міліцейський кордон.

Мітинг розпочалось там, де підприємців зупинили міліціонери.

Всі учасники мітингу були налаштовані рішучо у своєму бажанні відстояти право недоторканості власності. Виступаючі закидали Президенту пасивну позицію у боротьбі з рейдерством. Присутні скандували: „Ющенко - так! Йде рейдерський захват!”

У супроводі охорони до пікетувальників  вийшов клерк Секретаріату Президента, що назвав себе працівником економічного департаменту. Ознайомившись з текстом листа-звернення до Президента прийнятого на з’їзді, він почав щось довго пояснювати. Суть пояснень зводилась до  того, що Президент, як гарант Конституції України, не в стані змінити ситуації ні зі злочинними діями рейдерів, ні з їх корумпованими посіпаками із судових установ та владних структур. Ці пояснення отримали негативну реакцію представників підприємств малого та середнього бізнесу з усієї України.

Підводячи підсумок пікетування, виконавчий директор Антирейдерського союзу підприємців України Андрій Семидідько зазначив: „ситуація з реальним безвладдям в країні спонукає активну частину суспільства самим перебирати на себе функції держави. Функції, що пов’язані з правом недоторканості власності і правом його захищати!”

По закінченню пікетування колона попрямувала до Кабінету Міністрів.

 

Близько 16:00, колона пікетувальників Антирейдерського союзу розташувалась під стінами Кабінету Міністрів. Судячи з швидкості, з якою прибув бюрократ для отримання листа-звернення, установа на Банковій оперативно поінформувала своїх колег по державній службі на Грушевського.

Дев’ять виступаючих коротко  поінформували присутніх про стан справ з боротьбою проти захоплень підприємств в регіонах. Всі виступи були тотожні: Міжвідомча урядова комісія по протидії рейдерству (яка створена на вимогу Антирейдерського союзу) немає  реального впливу на місцях. Представники регіональних відділень Антирейдерського союзу закликали до реалізації тих положень Конституції, що дозволять громадянам України відстоювати своє право на недоторканість власності та захищати його.

Завершуючи пікетування, директор з інформаційного забезпечення діяльності Антирейдерського союзу Сергій Коломієць відзначив: „ніхто не вправі позбавити нас права власності належних нам акцій, квартир, батьківських земельних наділів, голосу на виборах. І ніхто не в праві заборонити нам відстоювати недоторканість цієї власності!”


 

Источник: antiraider.org

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: