antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Ющенко втретє скасував свій указ про Одеський припортовий

18/11/08
Президент скасував свій указ, яким зупинялася дія постанови уряду про приватизацію Одеського припортового заводу.

Відповідний указ розміщено на сайті президента.

Кабінетом Міністрів  України 11 лютого 2008 року видано розпорядження N 261-р ( 261-2008-р) "Про  затвердження Умов проведення  конкурсу  з  продажу  пакета акцій ВАТ  "Одеський  припортовий  завод".

На думку президента, "за відсутності  державної  програми приватизації,  адекватної сучасному  рівню  розвитку   суспільних   відносин,   приватизація відкритого  акціонерного товариства "Одеський припортовий завод" - підприємства,  що має стратегічне значення для економіки і безпеки держави,  не  відповідає  інтересам  національної  безпеки у сфері
приватизації".

З цих міркувань він зупинив дію постанови і оскаржив її у КС.

Водночас за кілька днів до ухвалення рішення КС президент уже зупиняв свій указ. А потім знову іншим указом зупиняв дію постанови уряду. Як переконані в БЮТ президент це робив через те, що розумів, що КС відмовить йому у розгляді подання через непідвідомчість.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: