antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


З киян здирають "добровільні спонсорські внески"

27/01/09
Міськохорони здоров"я, попри припис прокуратури, зобов"язало поліклініки брати з пацієнтів гроші за лікування. Цю плату називають "добровільним спонсорським внеском", при чому, щодня кожен медзаклад повинен "заробити" не менше 240 гривень. Така інформація надходить до депутатів фракції Блоку Віталія Кличка від лікарів міських здравиць.

Як повідомили "КИЯНАМ" у прес-службі Блоку, всі державні  програми, за якими пацієнти отримували безкоштовну медичну допомогу, в окремих лікарнях стали платними.  Йдеться про лікування хворих на діабет, епілепсію,  хворобу Паркінсона,  та інше. Щодня пацієнти, переважна більшість з яких –  малозабезпечені кияни – вимушені залишати в лікарнях до 500 гривень.

Критична ситуація  з медпрепаратами. З жовтня минулого року лікарні закупали їх в борг під гарантії місьохоронздоров"я.  І на сьогодні борг лише одного міського Центру ендокринології  складає 3 000 000 грн.  Оскільки міськохоронздоров"я з боргами досі не розрахувалося, аптеки лікарням медпрепарати  продавати припинили.     

Зарплатні борги також ростуть. Попри заяви керівника місьохоронздоров"я Людмили Качурової, що "всі проблеми вигадані",  медперсонал  5 з 6  поліклінік  Шевченківського району з листопада минулого року працює безоплатно. Схожа ситуація й в поліклініках інших районів Києва.

Черновецький в свою чергу  заявляє, що завдяки впровадженню платних послуг, зарплати лікарям будуть збільшені в 5-10 разів, а самі медичні заклади будуть приведені  до належного стану.  

"Міська влада сама породила таку розруху в медичній сфері.  До неї  призвели мільйонні премії перед виборами та критичне недофінансування  галузі  з вересня минулого року. Тож влада й сама має проблеми ці вирішувати, а не перекладати їх на плечі  простих людей", – заявляють в Блоці Віталія Кличка.

Нагадаємо, у зв’язку з заборгованістю по заробітній платі столичні медики пообіцяли провести акцію протесту.


Джерело: Обозреватель
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: