antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


За 20 років – два мільйони «глухарів»

30/04/10
В Міністерстві внутрішніх справ відбувся брифінг на тему «Розкриття резонансних злочинів працівниками ОВС». В заході взяли участь директор Департаменту зв’язків з громадськістю МВС України Дмитро Андрєєв, начальник Департаменту карного розшуку МВС України Валерій Літвін, та його перший заступник Сергій Редька.
           
На брифінгу вперше було оголошено данні державної статистики, щодо діяльності МВС України. За період 20 останніх років залишаються нерозкритими близько двох мільйонів(!!!) злочинів, зокрема:

 - 6265 навмисних вбивств,
- 4147 тяжких тілесних пошкоджень зі смертельними наслідками,
- 7075 ДТП зі смертельними наслідками, в яких загинуло близько 17-ти тисяч осіб,
- 18333 злочинця знаходяться в розшуку. З них 478 осіб, які скоїли навмисне вбивство, 700 осіб, які нанесли тілесні пошкодження зі смертельними наслідками, 844 особи, які скоїли розбійні напади, 1152 грабіжники, 33 особи, яких звинувачено в бандитизмі. За останні 20 років безвісті зникло 4506 осіб, з яких 1061 жінка, та 49 дітей.

Така статистика шокує кожну нормальну людину. Але хочеться зазначити, що нарешті «цивільні» отримали реальну картину про скоєння злочинів в Україні. Ми маємо право знати, ми маємо право володіти такою інформацією як платники податків, тобто люди, які фактично утримують систему правоохоронних органів. Кардинальне рішення про зміну курсу МВС на гласність та доступність – перше, що ми отримали від нового керівництва правоохоронних органів. Маємо віру, що надалі МВС буде не лише постійно оприлюднювати цю статистику, але й зробить все можливе для її скорочення.


Віталій СЕВЕРИН

IA Antiraider

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: