antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


За тиждень чиновники Київщини поцупили 4 млн грн

16/04/10
Лише упродовж тижня міліція Київщини розкрила злочини посадовців більш ніж на чотири мільйони гривень.

Про це повідомила прес-служба МВС України.

Так, у Бориспільському районі посадові особи Управління земельних ресурсів примудрилися незаконно продати державну землю п’яти громадянам. За висновками експертів, збитки, що були спричинені державі, сягають суми понад 2 мільйони гривень.

Як виявилося, майже 10 гектарів землі, що піддалася махінаціям, перебували у постійному користуванні одного з державних підприємств. Посадовці-спритники, бажаючи підзаробити незаконним шляхом, без дозволу власників "продали" землі місцевому товариству, а згодом розділили їх між п’ятьма покупцями.

За фактом злочину порушено кримінальну справу. Винуватцям загрожує позбавлення волі до 8 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Крім того один з керівників Обухівської районної державної адміністрації вимагав два мільйони від приватного підприємця за вирішення питання щодо виділення йому площі у 10 гектарів для ведення садівництва.

Порушено кримінальну справу. Держслужбовцю загрожує до 12 років в’язниці з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.


Джерело: Gazeta.ua

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: