antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Захоплено приміщення благодійного фонду на Хрещатику

05/05/10
Народний депутат України Кирило КУЛИКОВ заявляє про незаконне виселенням київською владою Благодійної організації Фонду Героїв Радянського Союзу, повних кавалерів ордена Слави з соціального захисту ветеранів та членів їх сімей 9-ї (216-ї) гвардійської Маріупольсько-Берлінської ордена Леніна Червонопрапорної, ордена Богдана Хмельницького ІІ ступеню винищувальної авіаційної дивізії (далі - Фонду) з орендованого ними приміщення по вулиці Хрещатик, 46-а.

Як повідомили УНІАН у прес-службі К.КУЛИКОВА, з такою заявою депутат звернувся до учасників засідання Міжвідомчої робочої групи з розв’язання нагальних проблем соціально-економічного розвитку м. Києва, а також до столичного прокурора.

«Це вкрай важливе питання, яке потрібно вирішити до 9 травня. Всупереч встановленого судовим рішенням факту продовження строку оренди приміщення по вул. Хрещатик, 46-а, невідомі особи за допомогою фізичної сили виштовхали представників Фонду із орендованого приміщення, заволоділи приватним майном Фонду та, змінивши замки на дверях, заблокували вхід до будинку», - заявив депутат на засіданні Міжвідомчої групи.

За словами К.КУЛИКОВА, члени Фонду заявили, що до організації захоплення приміщення по вул. Хрещатик, 46-а причетні посадові особи Київської міської державної адміністрації та депутати Київської міської ради.

Народний депутат заявив, що саме за участі представників Головного управління комунальної власності КМДА створювалися штучні перешкоди у реалізації Фондом свого права на участь в аукціоні з приватизації займаного приміщення. В результаті, за його словами, аукціон проведено без участі Фонду, чим грубо порушено вимоги Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств”.

«На сьогодні в орендованому приміщенні по вул. Хрещатик, 46-а протиправно знаходяться невідомі особи, а Герої Радянського Союзу та ветерани Великої Вітчизняної Війни залишаються викинутими на вулицю», - заявив К.КУЛИКОВ.


Джерело: УНІАН

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: