antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Заява Антирейдерського Союзу підприємців України

15/09/09
14 вересня 2009 року  до Генеральної прокуратури України була відправлена заява члена Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, секретаря Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному Миколи Бурмаки, в якій Антирейдерський Союз та його керівника Андрія Семидідька звинувачено у протиправних діях, зокрема у впливі за допомогою «інформаційного простору» на формування позиції державних органів та судів. У заяві також ідеться про неприпустимість публічного висловлення громадськими організаціями власної позиції щодо процесів незаконного поглинання та захоплення підприємств.

Враховуючи виключне значення цієї теми для життя українського суспільства та розвитку підприємництва, Антирейдерський Союз підприємців України змушений заявити про наступне.

Антирейдерський Союз є найбільшою в Україні організацією, що веде постійну боротьбу з таким  ганебним явищем, як рейдерство. Союз об’єднує понад три тисячі підприємств різної форми власності, надаючи колективну допомогу у протистоянні спробам їх захоплення або знищення. Протягом трьох років у вкрай складних умовах бездіяльності окремих державних структур, спеціалістами Антирейдерського союзу вдалося попередити або унеможливити понад 270 спроб незаконного заволодіння майном підприємств.

Останнім часом  на Антирейдерський Союз чиниться безпрецедентний  тиск, спрямований на знищення останнього пункту опору підприємців бандитському свавіллю. Для цього використовувались, в основному, інформаційні інструменти. Поява заяви п. Бурмаки, викладена на бланку Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, свідчить про новий етап у боротьбі з інститутами громадянського суспільства. Сам факт використання назви поважної державної установи є прямою спробою дискредитації української влади в цілому.

Антирейдерський Союз стверджує, що всі звинувачення, викладені  у листі п. Бурмаки, є абсолютно  безпідставними, юридично некоректними і не відповідають дійсності. Більше того, вони наносять пряму шкоду не тільки репутації відомої громадської організації, а й ставлять під сумнів право громадян на об’єднання і захист своїх інтересів.

Враховуючи публічність  і неправдивість подібної заяви, Антирейдерський Союз підприємців України звертається до органів влади та громадських організацій дати негайну і принципову відсіч спробам знищення основ демократії та громадянського суспільства України.


Президія Антирейдерського Союзу підприємців України.
Київ, 14 вересня 2009 р.
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: