antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Працівники заводу обурені й вважають, що це — класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства. Адже перевірка, ревізія чи навіть обшук не проводять десятки озброєних людей, з наручниками й закритими обличчями.

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Заява Антирейдерського Союзу

25/11/08
Антирейдерський Союз підприємців України - єдина в державі дієва правозахисна громадська організація, яка надає ефективну допомогу громадянам у ситуаціях, пов’язаних з рейдерством та захистом Власності – повідомляє: в місті Боярка Києво-Святошинського району на початку листопада була відкрита Громадська приймальня Антирейдерського Союзу підприємців України.

Причиною відкриття стала зарегульованість діяльності міськради, яка ускладнює діяльність підприємців даного міста. Багаточисельні звернення підприємців та простих боярчан свідчать про існування конфлікту між діючим головою міськради Добрівським Тарасом Григоровичем та його замами. Конфлікт загострився після поновлення 04.11.2008 судом на посаді голови міськвиконкому попереднього голови Боярської міськради Виборної Зої Анатоліївни.

До того ж 23.11.2008 у приміщеннях міськради невідомою особою було розлито ртуть. Ніхто не постраждав. МНС-ники провели демеркуризацію приміщення. Правоохоронними органами проводиться розслідування.

Ми – Антирейдерський Союз підприємців України – не виключаємо, що в цій ситуації з метою знищення документів, які свідчать про зловживання під час виділення землі та інші махінації, компрометуючи діяльність Боярської міської влади, зацікавлені особи можуть піти на будь-які крайні дії. Варто згадати пожежу у Дніпропетровську, яка виникла 4 серпня 2008 р. у висотній офісній будівлі. Тоді повністю згорів архів міського управління земельних ресурсів за останніх 12 років. Також вогнем була знищена документація в Полтавському і Київському управліннях земресурсів.

У ситуації, що склалася, з метою захисту інтересів боярчан та підприємців міста, Антирейдерським Союзом встановлюється Громадський контроль за діяльністю Боярської міської влади.


Прес-центр АСПУ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: