Заява Антирейдерського Союзу
25/11/08 |
|
Причиною відкриття стала зарегульованість діяльності міськради, яка ускладнює діяльність підприємців даного міста. Багаточисельні звернення підприємців та простих боярчан свідчать про існування конфлікту між діючим головою міськради Добрівським Тарасом Григоровичем та його замами. Конфлікт загострився після поновлення 04.11.2008 судом на посаді голови міськвиконкому попереднього голови Боярської міськради Виборної Зої Анатоліївни.
До того ж 23.11.2008 у приміщеннях міськради невідомою особою було розлито ртуть. Ніхто не постраждав. МНС-ники провели демеркуризацію приміщення. Правоохоронними органами проводиться розслідування.
Ми – Антирейдерський Союз підприємців України – не виключаємо, що в цій ситуації з метою знищення документів, які свідчать про зловживання під час виділення землі та інші махінації, компрометуючи діяльність Боярської міської влади, зацікавлені особи можуть піти на будь-які крайні дії. Варто згадати пожежу у Дніпропетровську, яка виникла 4 серпня 2008 р. у висотній офісній будівлі. Тоді повністю згорів архів міського управління земельних ресурсів за останніх 12 років. Також вогнем була знищена документація в Полтавському і Київському управліннях земресурсів.
У ситуації, що склалася, з метою захисту інтересів боярчан та підприємців міста, Антирейдерським Союзом встановлюється Громадський контроль за діяльністю Боярської міської влади.
Прес-центр АСПУ