antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Заява Міністерства оборони України щодо спроби рейдерського захоплення готелю “Козацький”

25/09/09
24 вересня деякими електронними засобами масової інформації були розповсюджені повідомлення про спроби рейдерського захоплення готелю “Козацький” – державного підприємства, що належить до сфери управління Міністерства оборони України.

У зв’язку з цим Управління прес-служби Міністерства оборони України уповноважено довести наступну інформацію.
22 вересня 2009 року було видано наказ Міністра оборони України, яким на виконання рішення Шевченківського районного суду міста Києва поновлено на посаді директора державного підприємства Міністерства оборони України “Готель “Козацький” попереднього керівника Т.Троцюка (звільненого у 2007 році). Іншим наказом Міністра оборони України у зв’язку з цим було достроково розірвано контракт з А.Матвеєвим, який перебував на посаді директора цього підприємства.

Тому вести мову про начебто рейдерське захоплення державного підприємства Міністерства оборони України “Готель “Козацький” не має жодних підстав.

Натомість, працівники охоронної фірми, яка здійснює охорону готелю “Козацький”, перешкодили керівнику відповідного структурного підрозділу Міністерства оборони України довести до колективу підприємства накази Міністра оборони України про зміну керівництва готелю, порушивши громадський порядок і заподіявши матеріальну шкоду державній власності та травмувавши двох супроводжуючих.

З метою правового врегулювання даної ситуації та безумовного виконання зазначених наказів, Міністерством оборони України подано заяву до правоохоронних органів щодо вжиття належних заходів реагування та забезпечення правопорядку у громадському місці, яким є розташований у самому центрі Києва готель “Козацький”.


Джерело: Міністерство оборони України

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: