Звернення до голови господарського суду м. Києва
15/04/10 |
|
Голові Господарського
суду міста Києва
Саранюку В. І.
Шановний Василю Івановичу!
В Господарському суді міста Києва розглядаються справи за № 36/6 – суддя Трофименко Т.Ю. та за № 6/38 – суддя Ковтун С.А. Предметом розгляду даних справ є майновий спір між двома київськими підприємствами – ТОВ «Еф Ай Ем Офіс Центр Магнітогорська» та ТОВ «Київміськвторресурси». В основі даного майнового спору лежить рейдерський напад підприємства «Еф Ай Ем Офіс Центр Магнітогорська» на будівлю градирні, яка належить на праві власності підприємству «Київміськвторресурси». Дана будівля знаходиться за адресою: місто Київ, Деснянський район, вул. Магнітогорська, 1.
Зі слів представника підприємства «Еф Ай Ем Офіс Центр Магнітогорська» - Назаренка С. П., які він висловив у присутності представників підприємства «Київміськвторресурси» та преси, - судді Трофименко Т.Ю. та Ковтун С.А., нібито, отримали від Вас вказівку про вирішення всіх судових спорів, учасниками яких є підприємство «Київміськвторресурси», - на користь іншої сторони.
Деякі ствердження Назаренка С. П. вже справдились, зокрема суддя Трофименко Т.Ю., нехтуючи висновком державної експертизи, винесла рішення на користь рейдерів. Якщо далі вірити іншим словам Назаренка С. П., то 19 квітня поточного року суддя Ковтун С.А. винесе (нібито за Вашою вказівкою) рішення, яке позбавить підприємство «Київміськвторресурси» права власності на будівлю градирні.
Враховуючи те, що підприємство «Київміськвторресурси» є членом Антирейдерского союзу підприємців України, а хід всіх судових справ, пов’язаних з порушенням майнових прав цього підприємства відслідковується засобами масової інформації, просимо Вас підтвердити чи спростувати слова представника підприємства «Еф Ай Ем Офіс Центр Магнітогорська» - Назаренка С. П.
З даним листом, а також з інформацією щодо рейдерського нападу підприємства «Еф Ай Ем Офіс Центр Магнітогорська» на будівлю градирні, яка належить на праві власності підприємству «Київміськвторресурси» Ви можете ознайомитись на Інтернет-сайтах, зокрема на сайті нашого Антирейдерского союзу WWW.ANTIRAIDER.UA
З повагою,
директор Антирейдерского союзу
підприємців України
А.А. Семидідько
суду міста Києва
Саранюку В. І.
Шановний Василю Івановичу!
В Господарському суді міста Києва розглядаються справи за № 36/6 – суддя Трофименко Т.Ю. та за № 6/38 – суддя Ковтун С.А. Предметом розгляду даних справ є майновий спір між двома київськими підприємствами – ТОВ «Еф Ай Ем Офіс Центр Магнітогорська» та ТОВ «Київміськвторресурси». В основі даного майнового спору лежить рейдерський напад підприємства «Еф Ай Ем Офіс Центр Магнітогорська» на будівлю градирні, яка належить на праві власності підприємству «Київміськвторресурси». Дана будівля знаходиться за адресою: місто Київ, Деснянський район, вул. Магнітогорська, 1.
Зі слів представника підприємства «Еф Ай Ем Офіс Центр Магнітогорська» - Назаренка С. П., які він висловив у присутності представників підприємства «Київміськвторресурси» та преси, - судді Трофименко Т.Ю. та Ковтун С.А., нібито, отримали від Вас вказівку про вирішення всіх судових спорів, учасниками яких є підприємство «Київміськвторресурси», - на користь іншої сторони.
Деякі ствердження Назаренка С. П. вже справдились, зокрема суддя Трофименко Т.Ю., нехтуючи висновком державної експертизи, винесла рішення на користь рейдерів. Якщо далі вірити іншим словам Назаренка С. П., то 19 квітня поточного року суддя Ковтун С.А. винесе (нібито за Вашою вказівкою) рішення, яке позбавить підприємство «Київміськвторресурси» права власності на будівлю градирні.
Враховуючи те, що підприємство «Київміськвторресурси» є членом Антирейдерского союзу підприємців України, а хід всіх судових справ, пов’язаних з порушенням майнових прав цього підприємства відслідковується засобами масової інформації, просимо Вас підтвердити чи спростувати слова представника підприємства «Еф Ай Ем Офіс Центр Магнітогорська» - Назаренка С. П.
З даним листом, а також з інформацією щодо рейдерського нападу підприємства «Еф Ай Ем Офіс Центр Магнітогорська» на будівлю градирні, яка належить на праві власності підприємству «Київміськвторресурси» Ви можете ознайомитись на Інтернет-сайтах, зокрема на сайті нашого Антирейдерского союзу WWW.ANTIRAIDER.UA
З повагою,
директор Антирейдерского союзу
підприємців України
А.А. Семидідько