antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Звернення до голови господарського суду м. Києва

15/04/10
Голові  Господарського
суду  міста  Києва
Саранюку  В. І.

                           
Шановний  Василю  Івановичу!


В Господарському суді міста Києва розглядаються справи за № 36/6 – суддя Трофименко Т.Ю. та за № 6/38 – суддя Ковтун С.А. Предметом розгляду даних справ є майновий спір між двома київськими підприємствами – ТОВ «Еф Ай Ем Офіс Центр Магнітогорська» та ТОВ «Київміськвторресурси». В основі даного майнового спору лежить рейдерський напад підприємства «Еф Ай Ем Офіс Центр Магнітогорська» на будівлю градирні, яка належить на праві власності підприємству «Київміськвторресурси». Дана будівля знаходиться за адресою: місто Київ, Деснянський район, вул. Магнітогорська, 1.

Зі слів представника підприємства «Еф Ай Ем Офіс Центр Магнітогорська» - Назаренка С. П., які він висловив у присутності представників підприємства «Київміськвторресурси» та преси,  -  судді Трофименко Т.Ю. та Ковтун С.А., нібито, отримали від Вас вказівку про вирішення всіх судових спорів, учасниками яких є підприємство «Київміськвторресурси», -  на користь іншої сторони.

Деякі ствердження Назаренка С. П. вже справдились, зокрема суддя Трофименко Т.Ю., нехтуючи висновком державної експертизи, винесла рішення на користь рейдерів. Якщо далі вірити іншим словам Назаренка С. П., то 19 квітня поточного року суддя Ковтун С.А. винесе (нібито за Вашою вказівкою) рішення, яке позбавить підприємство «Київміськвторресурси» права власності на будівлю градирні.

Враховуючи те, що підприємство «Київміськвторресурси» є членом Антирейдерского союзу підприємців України, а хід всіх судових справ, пов’язаних з порушенням майнових прав цього підприємства відслідковується засобами масової інформації, просимо Вас підтвердити чи спростувати слова представника підприємства «Еф Ай Ем Офіс Центр Магнітогорська» - Назаренка С. П.

З даним листом, а також з інформацією щодо рейдерського нападу підприємства «Еф Ай Ем Офіс Центр Магнітогорська» на будівлю градирні, яка належить на праві власності підприємству «Київміськвторресурси» Ви можете ознайомитись на Інтернет-сайтах, зокрема на сайті нашого Антирейдерского союзу WWW.ANTIRAIDER.UA


З повагою,
директор Антирейдерского союзу
підприємців України
А.А. Семидідько


Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: