Вчиненні Вами дії підпадають під кримінально карний злочин, передбачений ст. 382 (невиконання судового рішення) Кримінального кодексу України службовою особою, тобто Вами, Вінсентом Пірсоном," />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

В Смілянському району розгорнулася справжня війна за урожай проти зазіхання фірми-рейдера
В Смілянському району розгорнулася справжня війна за урожай проти зазіхання фірми-рейдера
Анатолій Тихенко має накладні, згідно з якими, саме він засівав цю ділянку. А збирати урожай – приїхали сторонні люди. У 2008 році фермер Тихенко взяв дану землю в оренду. Її термін закінчився у кінці 2013-го. З того часу,за словами фермера, обласний Держгеокадастр затягує з продовженням договору.

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Звернення до Керівника представництва Heidelberg в Україні Вінсента Пірсона

20/03/08

П.Пірсоне!

Вчиненні Вами дії підпадають під кримінально карний злочин, передбачений ст. 382 (невиконання судового рішення) Кримінального кодексу України службовою особою, тобто Вами, Вінсентом Пірсоном, зухвале невиконання Ухвали Господарського суду м. Києва від 04.02.2008 р. у справі №35/73, ігнорування дій Головного державного виконавця Хачатурової В.О. свідчать про ігнорування та неповагу до Законів України.

Такими діями навмисно спричинено зупинку друкарської машини, що поставило ТОВ «Поліграфіст» ЛТД на межу банкрутства, а більше 800 осіб залишилось без засобів на існування.

Трудовий колектив ТОВ «Поліграфіст» ЛТД прийняв рішення вступити колективним членом до Антирейдерського союзу підприємців України.

З огляду на важливість ситуації, реальну загрозу звільнення українських працівників та залишення більше 800 осіб без засобів на існування через невиконання Законів України, порушення прав колективного члена Антирейдерського союзу, вимагаємо:

– добровільно виконати Ухвалу суду України;

– через ЗМІ принести офіційні вибачення громадянам України за неповагу та нехтування Законами України;

– через ЗМІ принести офіційні вибачення трудовому колективу ТОВ «Поліграфіст» ЛТД;

добровільно залишити займану посаду - керівника Heidelberg в Україні;

про результати розгляду просимо повідомити Антирейдерський союз підприємців України.

За виконанням Вами вищезначених питань, Антирейдерський союз підприємців України встановлює громадський контроль.

Незважаючи на вчинені Вами дії, Антирейдерський союз підприємців України переконаний у невідворотності визнання Вами негідності вчинених дій і щирого розкаяння.

У випадку зволікання з відповіддю по сутті кожного з вищезазначених питань, залишаємо за собою право на захист інтересів та права на працю громадян України методами, що передбачені Законами та Традиціями України.

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: