Вчиненні Вами дії підпадають під кримінально карний злочин, передбачений ст. 382 (невиконання судового рішення) Кримінального кодексу України службовою особою, тобто Вами, Вінсентом Пірсоном," />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Звернення до Керівника представництва Heidelberg в Україні Вінсента Пірсона

20/03/08

П.Пірсоне!

Вчиненні Вами дії підпадають під кримінально карний злочин, передбачений ст. 382 (невиконання судового рішення) Кримінального кодексу України службовою особою, тобто Вами, Вінсентом Пірсоном, зухвале невиконання Ухвали Господарського суду м. Києва від 04.02.2008 р. у справі №35/73, ігнорування дій Головного державного виконавця Хачатурової В.О. свідчать про ігнорування та неповагу до Законів України.

Такими діями навмисно спричинено зупинку друкарської машини, що поставило ТОВ «Поліграфіст» ЛТД на межу банкрутства, а більше 800 осіб залишилось без засобів на існування.

Трудовий колектив ТОВ «Поліграфіст» ЛТД прийняв рішення вступити колективним членом до Антирейдерського союзу підприємців України.

З огляду на важливість ситуації, реальну загрозу звільнення українських працівників та залишення більше 800 осіб без засобів на існування через невиконання Законів України, порушення прав колективного члена Антирейдерського союзу, вимагаємо:

– добровільно виконати Ухвалу суду України;

– через ЗМІ принести офіційні вибачення громадянам України за неповагу та нехтування Законами України;

– через ЗМІ принести офіційні вибачення трудовому колективу ТОВ «Поліграфіст» ЛТД;

добровільно залишити займану посаду - керівника Heidelberg в Україні;

про результати розгляду просимо повідомити Антирейдерський союз підприємців України.

За виконанням Вами вищезначених питань, Антирейдерський союз підприємців України встановлює громадський контроль.

Незважаючи на вчинені Вами дії, Антирейдерський союз підприємців України переконаний у невідворотності визнання Вами негідності вчинених дій і щирого розкаяння.

У випадку зволікання з відповіддю по сутті кожного з вищезазначених питань, залишаємо за собою право на захист інтересів та права на працю громадян України методами, що передбачені Законами та Традиціями України.

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: