Heidelberg” в Україні." />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Звернення до Міністра Закордонних справ України

03/04/08
Міністру Закордонних справ України
Огризку Володимиру Станіславовичу
Шановний пане Міністр!

Користуючись нагодою, Антирейдерський союз підприємців України засвідчує свою повагу та просить належним чином відреагувати на ситуацію, щодо недружніх дій окремих представників всесвітньо відомої німецької компанії „Heidelberg” в Україні.

Керівництвом компанії „Heidelberg” у Німеччині, та у Австрії було прийнято рішення направити керівником їх представництва в Україні ТОВ „Гейдельберг друкарські машини Україна” м. Київ вул. Костянтинівська 75, пана Вінсента Пірсона, діями якого цілеспрямовано нищаться окремі підприємства поліграфічної галузі України, псується ділова репутація Німеччини та Австрії, як надійних бізнес - партнерів України.

Без відповідної фахової освіти, при наявності в Україні висококваліфікованих спеціалістів іноземний громадянин В. Пірсон, якому було спочатку відмовлено у видачі дозволу на працевлаштування в Україні, прикриваючись всесвітньо відомою маркою „Heidelberg шантажує підприємців, за допомогою кодування відключає від роботи обладнання, в односторонньому порядку відмовляється від сервісного обслуговування власного поліграфічного обладнання.

Як наслідок відсутності відповідної фахової освіти, авантюрного бажання здійснювати керівництво представництвом Гейдельберга в Україні, стало дистанційне втручання у роботу та відключення друкарської машини Heidelberg Speedmaster 102-CD-6-L, яка знаходиться в користуванні ТОВ „Поліграфіст”(м. Тернопіль).

Через зупинку друкарської машини під загрозою залишитись без засобів до існування разом із членами своїх родин знаходяться 800 працівників ТОВ „Поліграфіст”.

По результатам вчиненого злочину представниками ТОВ „Поліграфіст” були подані позовні заяви до суду. Господарський суду м. Києва від 04.02.2008 року прийняв Ухвалу у справі №35/73, якою заборонив ТОВ „Гейдельберг друкарські машини Україна” вчиняти дії по втручанню у роботу друкарської машини Heidelberg Speedmaster 102-CD-6-L, шляхом її кодування, або будь яким іншим способом який може привести до її зупинки.

Головним державним виконавцем виконавчої служби Подільського РУЮ у м. Києві відкрито виконавче провадження по примусовому виконанню вказаної Ухвали.

Директор ТОВ „Гейдельберг друкарські машини Україна”, Вінсент Пірсон, не виконав Ухвалу суду та проігнорував вимогу державного виконавця і з 08.02.2008 шляхом кодування відключив від роботи вище вказану друкарську машину в наслідок чого повністю зупинив роботу типографії.

Таке зухвале невиконання Вінсентом Пірсоном Законів суверенної України носить відверто кримінальне спрямування.

Вважаємо дії Вінсента Пірсона переконливо достатніми для позбавлення останнього дозволу на працевлаштування та видворення з України.

Дії та поведінка керівника ТОВ „Гейдельберг друкарські машини Україна” Вінсента Пірсона руйнують імідж Німеччини, Австрії як ділових партнерів України.

По фактам діяльності Вінсента Пірсона повідомлені Генеральний Прокурор України, Міністр внутрішніх справ України, в.о. Голови Служби безпеки України.

Трудовий колектив ТОВ «Поліграфіст» ЛТД вступив колективним членом до Антирейдерського союзу підприємців України.

З огляду на важливість ситуації, реальну загрозу звільнення українських працівників та залишення 800 осіб без засобів на існування через невиконання Законів України, порушення прав колективного члена Антирейдерського союзу,

просимо Вас:

- взяти під особистий контроль ситуацію по захисту прав трудового колективу ТОВ „Поліграфіст” ЛТД;

- враховуючи високий суспільно-політичний резонанс та відчутні негативні економічні наслідки, докласти всіх зусиль до врегулювання даної ситуації;

- звернутись до відповідних дипломатичних установ Німеччини та Австрії за роз’ясненнями: хто і з якою метою направив Вінсента Пірсона в Україну;

- оголосити пана В. Пірсона не бажаною в Україні персоною, та прийняти конкретні дії по примусовому видворенню його з України;

- надіслати ноти протесту послам Німеччини та Австрії, з вимогою у подальшому посилити ретельність відбору кандидатур на керівні посади представництв на території України, з метою дотримання ними законодавства України та недопущення в їх діях методів шантажу та шахрайства;

- про результати розгляду заяви та здійснених дій просимо повідомити Антирейдерський союз підприємців України.

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: