antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Звернення до Посла Федеративної республіки Німеччина в Україні

20/03/08

Послу Федеративної

 республіки Німеччина

Райнгард Шеферс

Звертаємо Вашу увагу, що положення Конвенції «Про транснаціональні корпорації» містить серед інших вимог, що ставляться до діяльності корпорацій, вимоги про добросовісне ведення бізнесу, виконання законодавства держави де здійснюється господарська діяльність.

Офіційно повідомляємо: дії спрямовані на безпідставне витіснення суб’єкта господарювання вважаються такими, що спрямовані на досягнення монопольного становища, порушують правила добросовісної конкуренції, обмежують свободу підприємницької діяльності, порушують права суб’єктів господарювання.

Вище вказані дії вчиняються Вінсентом Пірсоном, директором ТОВ «Гейдельберг Друкарські Машини Україна», з відома доктора Іоахіма Енгліша, керівника Heidelberg Druckmaschinen Ousterriche GmbH (Австрія), заснованим Heidelberg AG (Німеччина). Допущені порушення законодавства України, зокрема, ст. 42 в частині обмеження свободи підприємницької діяльності, ст. 43 в частині обмеження громадян права на працю та ст. 124 Конституції України.

Трудовий колектив ТОВ «Поліграфіст» ЛТД прийняв рішення вступити колективним членом до Антирейдерського союзу підприємців України.

З огляду на важливість ситуації, реальну загрозу звільнення українських працівників та залишення більше 800 осіб без засобів на існування через невиконання законів України керівництвом Heidelberg (п. Вінсентом Пірсоном), та порушення прав колективного члена Антирейдерського союзу, просимо Вас:

– звернутись Heidelberg AG (Німеччина), із вимогою відновлення роботи друкарської машини Heidelberg Speedmaster, яка знаходиться в користуванні у ТОВ «Поліграфіст» ЛТД (м. Тернопіль);

– сприяти звільненню з займаної посади злочинця–керівника Heidelberg в Україні Вінсента Пірсона, який допустив умисне невиконання Ухвали суду;

– з метою недопущення міжнародного розголосу фактів позбавлення українських працівників робочих місць і спробу привласнення майна ТОВ «Поліграфіст» ЛТД, провести серед суб’єктів господарювання, які мають головне місце знаходження чи зареєстровані в Німеччині, роботу спрямовану на роз’яснення чинного в Україні законодавства;

- про результати розгляду просимо повідомити Антирейдерський союз підприємців України.

   У випадку зволікання з відповіддю та ухилення від виконання вищезазначених питань, що залишаємо за собою право на звернення до всіх компетентних інстанцій про неможливість ведення бізнесу за європейськими стандартами з австрійськими підприємцями.

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: