antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

В Смілянському району розгорнулася справжня війна за урожай проти зазіхання фірми-рейдера
В Смілянському району розгорнулася справжня війна за урожай проти зазіхання фірми-рейдера
Анатолій Тихенко має накладні, згідно з якими, саме він засівав цю ділянку. А збирати урожай – приїхали сторонні люди. У 2008 році фермер Тихенко взяв дану землю в оренду. Її термін закінчився у кінці 2013-го. З того часу,за словами фермера, обласний Держгеокадастр затягує з продовженням договору.

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Звернення до Прокурора Подільського району м. Києва

10/04/08
Прокурору
Подільського району м. Києва
Драговозу Василю Васильовичу    
 

                                                           Шановний Василе Васильовичу !

Трудовий колектив підприємства ТОВ “Поліграфіст” ЛТД є колективним членом Антирейдерського союзу підприємців України.

Трудовий колектив підприємства стривожений тривалим порушенням своїх прав в наслідок відсутності інформації про хід розслідування та недбалого реагування на заяву про злочин подану ТОВ «Поліграфіст» ЛТД.

Зволікання з розглядом справи, поверхневий підхід до проведення розслідування призвів до паралічу роботи підприємства, завдав істотних збитків і залишив перед загрозою звільнення через не нарахування заробітної плати більше 100 працівників підприємства. Враховуючи членів родин, без засобів до існування можуть залишитись близько 500 чоловік. Удару зазнав національний виробник.

Враховуючи скорочення промислового потенціалу західного регіону України (ТОВ «Поліграфіст» ЛТД знаходиться у Тернополі), вищезазначені дії підштовхнуть працівників підприємства до пошуків роботи за межами України, що наносить моральну та економічну шкоду, і як наслідок – призводить до знищення генофонду. У даному випадку справа йде про загрозу національним інтересам держави Україна.


З огляду на важливість ситуації, в якій порушено конституційне право на працю колективного члена Антирейдерського союзу, просимо Вас:

 

 1. Взяти розгляд заяви від ТОВ «Поліграфіст» ЛТД під особистий контроль.

 2. Надати відповідь: чому розслідування не було здійснено власними силами?

3. Надати відповідь: чому належним чином не було організовано збір інформації?

4. Надати правову оцінку діяльності слідчого, що провадив розслідування.

5. Провести службове розслідування і становивши відповідального у штучному затягуванні розслідування притягнути останнього до відповідальності згідно чинного законодавства.

6. Призначити проведення експертизи обладнання, а саме -  друкарської машини Heidelberg Speedmaster 102-CD-6-L та встановити факт втручання в її роботу.

7. Допитати посадових осіб ТОВ «Гейдельберг Друкарські Машини Україна» та встановивши факт втручання у роботу друкарської машини Heidelberg Speedmaster 102-CD-6-L порушити кримінальну справу по факту невиконання Ухвали суди від згідно ст.. 382 Кримінального Кодексу України.

8. Повідомити Антирейдерський союз підприємців України, які саме відповідні заходи реагування були здійсненні та які результати були тримані.

 

На період до завершення заходів щодо захисту інтересів трудового колективу ТОВ «Поліграфіст» ЛТД, з метою привернення уваги громадкості і досягнення належного суспільного резонансу, Антирейдерський союз здійснюватиме громадський нагляд за діями відповідних працівників Подільської прокуратури м. Києва.

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: