antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Звідки береться нелегальна прослушка?

27/05/10
У Києві працівники Служби безпеки України припинили протиправну діяльність приватної комерційної структури, яка зберігала та реалізовувала спеціальні технічні засоби, призначені для негласного отримання інформації.

Як повідомили УНІАН у прес-секторі Управління СБУ у м. Києві, у результаті спецоперації із незаконного обігу вилучено 40 виробів (мініатюрні відеокамери та радіомікрофони), закамуфльовані під різні побутові предмети.

Співробітники спецслужби з`ясували, що організатор фірми, 43-річний приватний підприємець з Вінницької області, через мережу Інтернет продавав електронну техніку, заборонену до вільного продажу.

За даним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за незаконне зберігання і розповсюдження спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку, інших засобів негласного отримання інформації.


Джерело: УНІАН

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: