antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


На Волині працює оперативний штаб захисту аграріїв від рейдерського захоплення земель та врожаю

26/09/17
На Волині працює оперативний штаб захисту аграріїв від рейдерського захоплення земель та врожаю
Переглядів  1059     
Вже понад місяць на Волині працює оперативний штаб захисту аграріїв від рейдерського захоплення земель та врожаю.

Про це повідомив начальник головного територіального управління юстиції в області Валентин Кухарик під час оперативної наради в голови облдержадміністрації Володимира Гунчика.

Так, відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, від 14 серпня 2017 року, в області створено оперативний штаб із забезпечення прав і свобод землевласників та землекористувачів, їх права на посіви.

Потреба у створенні такого штабу як на центральному, так і регіональному рівнях зумовлена фіксованими фактами у центральних та південних областях України. Зокрема, одні підприємства засівали поля, а з настанням періоду збору врожаю, вносили зміни до права власності на земельні ділянки.

У штабі працюють представники управління юстиції облдержадміністрації, правоохоронних органів, а також представники місцевих аграрних асоціацій. Серед основних завдань діяльності штабу: забезпечення швидкого реагування щодо протиправних посягань на майно аграріїв;  координація роботи і комунікація усіх органів виконавчої влади, правоохоронців та громадськості для усунення спроб захоплення підприємств чи врожаю; допомога правоохоронним органам у фіксації вчинених правопорушень для притягнення причетних осіб до відповідальності.

Окрім того, створені й мобільні групи, які виїжджають безпосередньо на місця та надають консультативну і  практичну допомогу як громадянам, так і аграріям  щодо захисту їх майнових прав.

«Лише за період із середини серпня до вересня поточного року ми об’їхали майже 30-ть сіл, де надали роз’яснення більше 150-ти громадянам щодо їхніх прав, у тому числі й земельних. Люди звертаються, передусім, щодо оформлення земельних договорів оренди, успадкування землі та захисту своїх прав», – зазначив Валентин Кухарик.
Посилання на джерело:  http://vgolos.com.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: