antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Працівники заводу обурені й вважають, що це — класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства. Адже перевірка, ревізія чи навіть обшук не проводять десятки озброєних людей, з наручниками й закритими обличчями.

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Рейдерство родини екс-прокурора поки що зупинили

29/09/17
Рейдерство родини екс-прокурора поки що зупинили
Переглядів  144     

Антирейдерська комісія при Мін’юсті і Апеляційний суд Полтавської області заблокували спробу підприємця і екс-прокурора переписати на себе гранітний кар’єр в Горішніх Плавнях.

Про це передає Полтавщина.

28 серпня у Полтаву приїхали гірники з Горішніх Плавнів протестувати проти захоплення їх підприємства ПрАТ «Рижівський гранітний кар’єр».

Про загрозу рейдерського захоплення підприємства вони дізналися, коли головний бухгалтер спробувала зареєструвати податкові накладні і отримала відповідь від фіскальної служби, що підпис голови правління Сергія Корявченкова не є дійсним.

Виявилося, в цей день реєстратор із Глобиного внесла зміни у держреєстр, і новим керівником призначено невідому особу — Дмитра Дробка, якого раніше ніколи не бачили на підприємстві. Новий керівник заблокував рахунки ПрАТ «РГК» і фактично видобуток граніту зупинився, а робітники залишилися без роботи.

Справжнє керівництво гранітного кар’єру одразу звернулося в прокуратуру. Поки готувалися матеріали справи, у реєстр знову внесли зміни. Замість Дмитра Дробка призначили керівником Ігоря Стукалова, якого також ніколи не бачили на підприємстві.

Щоби зупинити подальші маніпуляції з реєстром, Сергій Корявченков звернувся в Комісію з питань розгляду скарг у сфері реєстрації. 7 вересня антирейдерська комісія скасувала реєстраційні дії по зміні голови правління. Фактично підміну керівництва ПрАТ «РГК» було визнано рейдерством.

Від імені Сергія Корявченкова була подана апеляційна скарга на рішення Київського районного суду. Розгляд її відбувся 25 вересня. Колегія суддів у складі Андрія Рябішина, Вікторії Герасименко, Алли Гонтар задовольнила скаргу і скасувала арешт майна підприємства. Справжнє керівництво кар’єру виграло, але поки не впевнені, що рейдери не готують наступної підстави.

Гірники, які вийшли на мітинг, рейдером називають голову наглядової ради кар’єру — Вадима Ковальчука. «Рижівський гранітний кар’єр» — акціонерне товариство. 80% акцій володіє приватне підприємство «РГК», співзасновниками якого у рівних долях є 4 чоловіки: Сергій Корявченков, Сергій Гілка, Микола Коваленко та Вадим Ковальчук. З позиції теперішнього керівництва, Вадим Ковальчук вирішив захопити підприємство, а потім розпродати всю техніку.

Вадим Ковальчук діє не один. Гірники, які вийшли на мітинг, пояснили дії прокуратури на користь Ковальчука тим, що його кумом є екс-прокурор Анатолій Мельник. Він все життя пропрацював в прокуратурах різних рівнів. У 2010-2011 роках він обіймав посаду прокурора Полтавської області.

В 2011 році Генпрокурор Віктор Пшонка призначив його своїм заступником і прокурором міста Києва. Після втечі з України Віктора Януковича, Мельник звільнився з прокуратури за власним бажанням.

Анатолія Мельника та Вадима Ковальчука поєднують не тільки родинні зв’язки, а й спільний бізнес. Андрій Мельник і Дар’я Черновська — діти прокурора Мельника — вказані як співвласники підприємства «Автосервіс-Альянс». Це підприємство знаходиться в Полтаві за адресою: Харківське шосе, 29. Воно є офіційним дилером автомобілів BMW, MINI, Fiat Mazda, Alfa Romeo.

Посилання на джерело:  http://kremen.today

Повернутися до розділу


Інші публікації: